Главная Фондовый рынок Новости Вклады Недвижимость Блог Форум
Rambler's Top100

 <script language='JavaScript' type='text/javascript'>
 <!--
 var prefix = 'ma' + 'il' + 'to';
 var path = 'hr' + 'ef' + '=';
 var addy30285 = 'Рейтинг' + '@';
 addy30285 = addy30285 + 'Mail' + '.' + 'ru';
 document.write( '<a ' + path + '\'' + prefix + ':' + addy30285 + '\'>' );
 document.write( addy30285 );
 document.write( '<\/a>' );
 //-->\n </script><script language='JavaScript' type='text/javascript'>
 <!--
 document.write( '<span style=\'display: none;\'>' );
 //-->
 </script>Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
 <script language='JavaScript' type='text/javascript'>
 <!--
 document.write( '</' );
 document.write( 'span>' );
 //-->
 </script>
Главная arrow Блог arrow Як позбутися жирових відкладень
Як позбутися жирових відкладень
25.08.2017 г.

Це питання хвилює багатьох людей будь-якої статі і віку. Причини бажання знизити вагу найрізноманітніші: прагнення поліпшити фізичний стан і здоров'я, уникнути хвороб або ж просто добре себе почувати і виглядати. У цій статті будуть описані базові (!) поради, як позбутися зайвих жирових відкладень, але варто пам'ятати, що кожен організм індивідуальний.

Коли людина говорить: «Я хочу скинути вагу», практично в 100% це означає знизити вагу саме за рахунок жиру. При цьому бажано, щоб м'язи не виснажувалися і не втрачали в обсязі, що особливо актуально для спортсменів. Насправді, якщо у вас немає гормональних проблем, то скинути вагу не так уже й складно: потрібно лише певний час, завзятість і систематичність у виконанні, в цілому, нескладних дій.

Отже, відкладення жиру відбувається в разі, якщо людина значно перевищує денну норму калорійності для її ваги, споживає занадто багато швидких вуглеводів і жирів (цукровмісні продукти, продукти з білої муки, фастфуд, солодкі газовані напої), при цьому фізичні навантаження мінімальні або відсутні. Відповідно, для зниження ваги необхідно:

1) розрахувати свою денну калорійність і споживати в день на 20% менше від цього числа;

2) вживати в їжу вуглеводи тільки з низьким або середнім глікемічним індексом (гречка, рис, вівсянка, картопля в мундирі) і по можливості відмовитися від продуктів з високим ГІ. Якщо ж зовсім виключити солодощі не виходить, їжте їх тільки з ранку (до полудня) і в невеликих кількостях;

3) підвищити відсоток свіжих овочів і фруктів в раціоні. Особливо овочів: їх можна їсти в будь-який час доби;

4) організувати для себе регулярні фізичні навантаження: тренування з «залізом», кардиотренировки, ранковий біг. Важливо ретельно вивчити інформацію щодо програми тренувань або ж найняти тренера, щоб не нашкодити собі.

Головне – не кидатися з крайності в крайність, наприклад, після місяця щільного харчування не можна влаштовувати голодування або строгу дієту: організм в якості самозахисту буде накопичувати жир ще сильніше. Все необхідно робити поступово і розумно, без насильства над собою.

Для більш ефективного спалювання жирів можна купити карнітин – вітаміноподібну речовину, яка допомагає спалювати жир саме під час тренувань, перетворюючи його в енергію. Цей процес буде відбуватися поступово і природно для організму, без шкоди для серця і без ефекту «відкату».

Источник: vb.by

 
« Пред.   След. »

Мы в соцсетях